Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Březí

Návštěv :
Celkem : 6915
Týden : 17
Dnes : 0
podrobnosti

  

 

Knihy z výměnného fondu v naší knihovně:

 

15.11. 2017

   

Beletrie: Vánoční příběhy, Život za životem, pařížská pomsta, Zájezd, Hvězdička, Nespoutaná dáma, Dvojí život, Lolito, Městečko Thunder Point, Šerif z Thunder Point, Dvě srdce v Maďarsku, Kaleidoskop srdcí, Písky času, Mrs. poe, Tajemství sedmi ještěrek, Sen noci svatojánské, Deník šílené novinářky, Člověk Gabriel, Dcery, Naprosto osvětleno, Muž s podivnou minulostí, Ve stínu trůnu, Úkryt, Obchod s orgány, Podpis všech věcí, Zimní příběhJe to všechno pakárna, Povolení, Rozkoše léta, Rozkoše zimy, Letní smrt, Tady je ráj, s kým dnes budeš spát?, Nejsem namalovaná, Pozlacená klec, Samota pro dva, Vražda s vůní mandlí, Božský milenec, Vášnivý sprosťák, Dům v nebi, Borůvkový piknik, Letní hosté, Má je vina, Červené sárí, Temný soumrak, poslední mise, Lístek do ráje, Ďáblův hřích, Než odejdu navždy..., 90minut v neby, Poklady, Pět, Cena za dokonalost, Mořská hvězda, Nevěsta ve sněhu, Hledači opálů, Sestry, Cena štěstí, Světla Jihu, Šest podezřelích, Půjčovna dívek, Kleště, Přepisovačka.

 

 

Beletrie pro děti a mládež: Kráska a zvíře, Martinka, Pohádky na dobrou noc, Příhody požárníka Sama, Růžová kniha pohádek, Spide-man, Hádanka dutého stromu, Ledové království, Dupík a vajíčko, Zombíci, Země sněhuláků, Spongrbob, ovečka shaun, Bert a bráchové, Já se nechtěl stěhovat, líbali jsme se, Natálka a zlobivé děti.

 

Naučná: Pečení pro malé princezny, Rytíři a jejich život, Největší kniha kouzel, Jak se žilo v pravěku, Prostřeno! 4, Snadné kuře, Utečenci, Trávníky v zahradě, Müsli, Život z alzheimrem, padrino Krejčíř.