Otevřít menu

Týden : 18
Dnes : 0
podrobnosti

Navštivte naši knihovnu, můžete si zde zapůjčit  některou ze 5000 knih,  vybrat si některý z  časopisů, nebo brouzdat po internetu a tisknout

Knihy z našeho knihovního fondu se půjčují na jeden měsíc

Novinky prosinec

prosinec.jpg

prosinec_2.jpg

Každý rok se knihovní fond doplňuje o více jak 250 nových knih

Knihy, zakoupené v roce 2023

Pro dospělé:  Dcera dvouhlavého draka, Vandrovní apatikářka, Zasvěcení, Hlava plná strachu, Anglické chůvy, Vánoční koleda, Venkovské sídlo-Bouřlivé časy, Venkovské sídlo-Zlaté časy, Zdání a manžel vždycky klamou, Mata Hari, Vévodův utajený plán, V obležení, Roninné klubko, První řez, Ženy ze zámku Lafayette, Vdovou proti své vůli, Temné dědictví, Hitlerovi sirotci, Význam lásky, Náledí, Hra na nikdy, Rapsodie, Bratrstvo kamene, Boží mlýny, Dětské duše, Nepříliš šťastná rodina, Jelení vršek, Pohřbené kosti, Ďáblův stůl, Istanbul křižovatka cest, Osudné svědectví, Tajemný závoj, Vražedná hra, Mengeleho děvče, Láska vandrovní apatikářky, Africký zápisník mladého medika.

Pro mládež: Princezna noci a stínů, Anna ze Zeleného domu, Klan, Lžička plná zášti, Rychlý jako vítr, Willou-Šepoty lesa, Zločin slečnám nesluší.

Pro děti:  Neplechy čerta Zbrklíka.

Naučná literatura: 151 dní po evropských stezkách, Alpami na kole, Rohanové, Tinnitus.