Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Březí

facebook.com
Návštěv :
Celkem : 12302
Týden : 12
Dnes : 0
podrobnosti

Doufám, že i v roce 2023 zachováte přízeň naší knihovně. Jakékoliv podněty ke zlepšení činnosti knihovny uvítáme

 

Obecní knihovna v Březí je neprofesionální veřejná knihovna.
Sídlí v budově obecního úřadu a uživatelům je k dispozici v úterý a pátk. Virtuálně nás můžete navštívit kdykoliv na našich webových stránkách https://www.knihovnabrezi.webk.cz  nebo na facebooku https://www.facebook.com/knihovnabrezi

V roce 2012 byla knihovna přemístěna do přízemí obecního úřadu, prošla celkovou rekonstrukcí abyly rozšířeny prostory pro uživatele.

K dispozici jsou návštěvníkům dva počítače s přístupem na internet a wi-fi síť pro uživatele s vlastním zařízením, nabízíme rovněž kopírování, skenování a tisk.

Knihovní fond zahrnuje necelých 6000 titulů knih. Na naše velké i malé čtenáře čekají žhavé knižní novinky a nabídka je obohacena pravidelným přísunem knih z výměnného fondu. Dokumenty, které u nás nenajdete, vám na požádání zapůjčíme z jiných knihoven v ČR prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby.

Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům našich uživatelů. Vítáni jsou všichni pravidelní i náhodní návštěvníci, kteří se rozhodnou využít našich služeb a strávit svůj volný čas v příjemném prostředí Obecní knihovny Březí.